Lovecký průvodce se trefil na komoru

25.02.2017

Appka Rybářský & Lovecký průvodce je z rodiny zájmových aplikací. Je vytvořena z úspěšného Loveckého průvodce a jedná se tedy o přirozený vývoj.

Mnoho vyznavačů lesa nás žádalo, aby byl v aplikaci vlastní chat neboli pokec, protože je nebaví číst příspěvky na sociálních sítích rádoby ochránců přírody, zvěře a celého světa, kteří ale ani do lesa z pravidla nechodí, k přírodě se chovají sami nešetrně a jsou to jen takový pisálci, kteří musí poučovat bez znalosti problematiky. Dnes se jim řiká hateři (čti hejtři neboli stěžovatelé).

Pustili jsme se tedy do vývoje a implementaci chatu a když už jsme ten "Lovečák" měli na operačním stole, rozhodli jsme se do něj přidat rovnou i Rybářského průvodce, protože spousta myslivců jsou i vášnivými rybáři a naopak. Rodina aplikací Fish&Hunt NOW se tedy rozrůstá dál. 

Novinek je v aplikaci celá spousta, tak si ji sami postupně projděte a připomínky nám pošlete na info@redirector.cz a my se pokusíme změny zapracovat do aplikace. Takže přátelé Lovu Zdar a Petrův Zdar a už žádní hateři.